Kdo jsme

Jsme Lion Nutrition

LION NUTRITION patří mezi přední české prodejce kvalitní sportovní výživy a doplňků stravy. S našimi produkty se můžete setkat na stránkách našeho e-shopu www.lion-nutrition.cz nebo u našich partnerů (fitness centra, lékárny...).

Naším cílem je přinášet na trh vysoce kvalitní produkty nejen pro sportovce, ale i pro širokou veřejnost a tím napomáhat k aktivnějšímu životnímu stylu. Při vývoji nových výrobků vycházíme z dlouholeté spolupráce s těmi nejlepšími sportovci a trenéry nejen české scény, ale díky kontaktům s těmi nejlepšími i scény světové. Naše spolupráce se neomezuje pouze na sportovní segment, ale také čerpáme informace a zkušenosti z renomovaných špičkových klinik zabývající se regenerací a různými zdravotními problémy. Velkou pozornost věnujeme především špičkové kvalitě, kvalitnímu obsahu výživových hodnot, vysoké účinnosti, chuťové přijatelnosti a v neposlední řadě i ekonomické dostupnosti.

Podporujeme české talentované sportovce a aktivně se podílíme na vybraných sportovních akcích.


Náš stánek na NaberSvaly EXPO

kdojsme

 


Logo ke stažení

logo_grey-1200x837

PDF na trasparentním pozadí

 

logo_white-1200x837

PDF na tmavém pozadí

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení